GM Uzbekistan 3 000 000- (уч миллионинчи) автомобиль соҳибини қутлади
GM Uzbekistan АЖ хабар беришича, 24 декабрь куни «LUX AUTO MOTORS» автосалонида GM Uzbekistan АЖда ишлаб чиқарилган уч миллиончи автомобиль эгасига топширилди. Юбилей автомобилининг бахтли соҳиби корхона директори Шамсиддинхўжа Тиллахўжаев шахсида «RENT LIGHT» МЧЖ бўлди, у Nexia-3 автомобилини харид қилди.
Автосалонга кираверишда бахтли харидорни безатилган автомобиль, қарсаклар ва GM Uzbekistan ҳамда «LUX AUTO MOTORS» вакилларидан совғалар кутиб олди.
Тантанали равишда харидор махсус байрам сертификати ва совғалар билан тақдирланди, улар орасида «LUX AUTO MOTORS» автосалонидан плазмали телевизор ҳам бор эди.
Эслатиб ўтамиз, 2008 йилда GM Uzbekistan конвейеридан чиққан миллиончи автомобиль ҳам, 2013 йилда икки миллиончи автомобиль ҳам Chevrolet Lacetti бўлганди.

GM Uzbekistan поздравила обладателя 3 000 000-го автомобиля
АО «GM Uzbekistan» сообщает, что 24 декабря в автосалоне «LUX AUTO MOTORS» был выдан трехмиллионный автомобиль производства АО «GM Uzbekistan». Счастливым обладателем юбилейного автомобиля стала компания OOO «RENT LIGHT» в лице директора Шамсиддинхужа Тиллаходжаева, который приобрел автомобиль Nexia-3.
При входе в автосалон счастливого обладателя красочно встретили оформленный автомобиль, аплодисменты и подарки от представителей «GM Uzbekistan» и «LUX AUTO MOTORS».
В торжественной обстановке покупателя поздравили специальным праздничным сертификатом и подарками, среди которых – плазменный телевизор от автосалона «LUX AUTO MOTORS».
Напомним, что миллионным автомобилем, сошедшим с конвейера GM Uzbekistan в 2008 году и двухмиллионным в 2013 году стал Chevrolet Lacetti.