Автомобиль учун тўловни масофадан КОМИССИЯСИЗ амалга оширинг!
UzAuto Motors компанияси карантин даврида автомобиль учун тўловни масофадан амалга оширишни тавсия қилади.
Комиссиясиз тўловни ТИФ Миллий банкнинг «Milliy» тўлов тизими ёрдамида комиссиясиз амалга оширишингиз мумкин. «Milliy» тўлов тизими орқали тўлов амалга оширилганда харидордан комиссия олинмайди — 0%‼️.
Бунинг учун ушбу тизимнинг иловасини гаджетингизга юклаб олишингиз кифоя.
Шунингдек харидорлар тўловни “Мунис” тўлов тизими асосида хизмат кўрсатувчи тижорат банклар орқали амалга оширганда мижоздан комиссия ҳақи олинмайди – 0%.
«Milliy» ҳамда «Мунис» тўлов тизими орқали амалга оширганда маблағингиз саноқли сонияларда компания ҳисобига тушишига ишончингиз комил бўлиши мумкин.

Оплачивайте за автомобиль дистанционно БЕЗ КОМИССИИ!
Компания UzAuto Motors в карантинный период рекомендует производить оплату за автомобиль дистанционно.
Оплату без комиссии вы можете производить через мобильную платёжную систему «Milliy» от Национального банка ВЭД РУз. При оплате через платежную систему «Milliy» комиссия с покупателя не взимается — РАВНА 0%‼️.
Для этого Вам необходимо скачать данное приложение на свой гаджет.
Также покупатели могут произвести оплату в коммерческих банках через систему "Мунис", при этом комиссионные сборы за услугу банки не взимают - 0%.
Производя оплату через мобильное приложение "Milliy" и платежную систему «Мунис» вы можете быть уверены, что ваши средства попадают на счет компании правильно и за считанные секунды.