"O'zbekiston: iqtisodiy islohotlar sarhisobi va istiqbollari" xalqaro forumda avtomobilsozlik sanoati top-menejerlari
UzAuto hamkorligida 2021-yilning 29-30 sentabr kunlari Toshkent shahrida "O'zbekiston: iqtisodiy islohotlar sarhisobi va istiqbollari" xalqaro forumi bo’lib o’tadi.
Forum ishtirokchilari xalqaro ekspertlar ishtirokidagi iqtisodiyotning dolzarb segmentlariga bag’ishlangan ochiq muzokaralarda va maxsus virtual panel sessiyalariga ishtirok etish imkoniyatiga ega bo'ladilar.
Xalqaro forumda avtomobilsozlik sanoatidan “UzAuto Motors” Aj Bosh direktori Bu Inge Andersson va General Motors International Operations vitse-prezidenti Johnny Saldanha ishtirok etishadi.
Xalqaro forumda ishtirok etish uchun www.economic-forum.uz (http://www.economic-forum.uz/)sayti orqali ro’yxatdan o’tishingiz va qo’shimcha ma’lumotlar olishingiz mumkin.

Топ-менеджеры автомобильной отрасли на Международном форуме «Узбекистан: итоги и перспективы экономических реформ»
Топ-менеджеры автомобильной отрасли  на Международном форуме «Узбекистан: итоги и перспективы экономических реформ»
Форум «Узбекистан: итоги и перспективы экономических реформ», Золотым партнером которого является UzAuto, пройдет 29-30 сентября в Ташкенте.
Участники форума получат возможность стать свидетелями открытых обсуждений и специальных виртуальных панельных сессий актуальных сегментов экономики с участием международных экспертов.
Отрасль автомобилестроения на Международном форуме представят Генеральный директор АО «UzAuto Motos» Бу Инге Андерссон и вице-президент General Motors International Operations Джонни Салдана.
Зарегистрироваться для участия на форуме и получить дополнительную информацию можно на специальном сайте www.economic-forum.uz. (http://www.economic-forum.uz/)