GM Uzbekistan фуқаролар билан мулоқот учун очиқ
«GM Uzbekistan» АЖ да ишлаб чиқарилган автомобилларни сотиш ва сотувдан кейинги хизмат кўрсатишга оид масалаларни объектив кўриб чиқиш ва асосли ҳал этиш мақсадида, компания раҳбарияти жойларга чиқиб учрашувларни ўтказади.
Бугун, 28 март куни Наманган вилоятининг аҳолиси учун «GM Uzbekistan» АЖ бош директори в.в.б., Р. Б. Ражабов билан Наманган шаҳрининг «Наманган Автотеххизмат» биносида ташкил қилинган.
Эртага, 29 март куни Андижон шаҳрида «Андижон Автотеххизмат» биносида учрашув бўлиб ўтади. 30 март куни Фарғона шаҳрида «Фарғона Автотеххизмат» биносида учрашув бўлиб ўтади.
Кеча Нукус шаҳрида «GM Uzbekistan» АЖ нинг бошқарувчи директори М.М. Султонов билан учрашув бўлиб ўтди. Бу GM Uzbekistan вакилларининг аҳоли билан биринчи учрашуви эмаслигини таъкидлаймиз. Аввал Бухоро, Қашқадарё вилоятларида ва Тошкент шаҳрида ҳам учрашувлар ўтказилган.
Бундан ташқари, фуқароларни қабул қилиш «Ўзавтосаноат» АК корхоналарининг раҳбарлари ва мутахассислари  сонидан махсус ишчи гуруҳи томонидан ҳар иш кунида соат 8:00 дан 11:00 гача «GM Uzbekistan»  АЖ нинг бош офиси биносида (107-хона) ўтказилишини эслатамиз.
Агар Сизнинг фикрингиз, шикоятингиз ёки таклифларингиз бўлса, сиз ўз хабарингизни қуйидаги компания электрон почта манзили: gmuzbekistan@uzgm.uz бўйича юборишингиз мумкин, компания Бош директорининг виртуал қабулхонасига қуйидаги ҳавола орқали кириш мумкин: http://gmuzbekistan.uz/forma-obrascheniya.html
Шунингдек, сизни қизиқтирувчи масалалар бўйича батафсил ахборотни сиз GM Uzbekistan компаниясининг Мижозларга кўмаклашиш маркази телефони орқали олишингиз мумкин: +998 71 141 77 77

GM Uzbekistan открыт для диалога с гражданами
В целях объективного рассмотрения и обоснованного решения поднимаемых вопросов по реализации и послепродажному обслуживанию автомобилей производства АО «GM Uzbekistan", руководство компании проводит встречи на местах.
Сегодня, 28 марта встреча организована для жителей Наманганской области с Вр.и.о. генерального директора АО «GM Uzbekistan» Ражабовым Р. Б. в здании «Наманган Автотеххизмат» города Намангана.
Завтра, 29 марта встреча состоится в городе Андижане в здании «Андижан Автотеххизмат». 30 марта встреча пройдет в городе Фергане в здании «Фергана Автотеххизмат».
Вчера в городе Нукусе состоялась встреча с Управляющим директором АО «GM Uzbekistan» Султоновым М.М. Отметим, что это уже не первая встреча представителей GM Uzbekistan с населением. Ранее встречи также проводились в Бухарской, Кашкадарьинской областях и в городе Ташкенте.
Кроме этого, напоминаем, что прием граждан проводится каждый рабочий день с 8:00 до 11:00 в здании головного офиса АО «GM Uzbekistan» (кабинет 107) специальной рабочей группой из числа руководителей и специалистов предприятий АК «Узавтосаноат».
Если у вас есть замечания, жалобы или предложения, вы можете направить свои сообщения по следующему адрес электронной почты компании: gmuzbekistan@uzgm.uz, а виртуальная приемная Генерального директора компании доступна по ссылке: http://gmuzbekistan.uz/forma-obrascheniya.html
Также, подробную информацию по интересующим вас вопросам вы можете получить по телефону Центра поддержки клиентов GM Uzbekistan: +998 71 141 77 77