“UzAuto Motors” xodimasi “Mo‘tabar ayol” ko‘krak nishoni bilan taqdirlandi
Bugun, 8-mart – Xalqaro xotin-qizlar kuni bayrami arafasida O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruvi akademiyasida mamlakatimizning faol, tashabbuskor va jamoat hayotida fidokorona xizmat qilayotgan ayollarni taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
Tadbir doirasida bir guruh fidoiy, mehnatsevar va o‘z kasbining haqiqiy professionallari bo‘lgan ayollar “Mo‘tabar ayol” ko‘krak nishoni bilan taqdirlandilar.
Faxr bilan ta’kidlash joizki, ushbu nufuzli mukofot bilan taqdirlanganlar qatorida “UzAuto Motors” AJ Global ta’minot boshqarmasi xodimasi Temirova Firuzaxon ham bor.
Ushbu yutuq nafaqat uning mehnat faoliyatidagi muvaffaqiyati, balki avtomobilsozlik sanoatidagi samarali faoliyati uchun yuksak e’tirofdir.
Firuzaxon Temirova uzoq yillardan buyon avtomobilsozlik sanoatida faoliyat yuritib, kasbiga sadoqati, chuqur bilim va boy tajribasi bilan barchaga o‘rnak bo‘lib kelayotgan yetuk mutaxassisdir. U o‘zining mas’uliyatli yondashuvi, izlanuvchanligi va fidoyiligi bilan nafaqat jamoasi, balki butun soha rivojiga munosib hissa qo‘shib kelmoqda. Ayniqsa, yoshlarga ustozlik qilib, ularga yo‘l-yo‘riq ko‘rsatish, tajribasini ulashishda, jamoada ijobiy muhit yaratishda alohida namuna ko‘rsatmoqda.
Fursatdan foydalanib, Firuzaxon Temirovani ushbu yuksak mukofot bilan O‘zavtosanoat jamoasi nomidan chin dildan tabriklaymiz!
Sizga oilaviy tinchlik-xotirjamlik, sog‘lik-salomatlik, bardavom yutuqlar va muvaffaqiyatlar Kelgusidagi faoliyatingizda yanada yuqori marralarni zabt etishingizni tilab qolamiz.

Сегодня, в преддверии 8 марта- Международного женского дня в Академии государственного управления при Президенте Республики Узбекистан состоялась церемония награждения активных, инициативных и самоотверженно трудящихся женщин, внёсших значительный вклад в общественную жизнь страны.
В рамках мероприятия группа преданных своему делу, трудолюбивых и высокопрофессиональных женщин была удостоена нагрудного знака “Мўтабар аёл”.
С гордостью отмечаем, что среди награждённых оказалась и сотрудница управления Глобальных поставок АО “UzAuto Motors” – Фирузахон Темирова.
Эта награда является не только признанием её трудовых достижений, но и высокой оценкой её успешной деятельности в автомобильной промышленности.
Фирузахон Темирова уже много лет трудится в сфере автомобилестроения, демонстрируя высокий профессионализм, преданность своему делу, глубокие знания и богатый опыт. Она является примером для коллег благодаря своей ответственности, стремлению к развитию и самоотверженности. Кроме того, она активно участвует в наставничестве, передавая свой опыт молодым специалистам и создавая в коллективе позитивную атмосферу.
Пользуясь случаем, от имени коллектива Узавтосаноат искренне поздравляем Фирузахон Темирову с этим высоким признанием!
Желаем вам семейного благополучия, крепкого здоровья, непрерывных успехов и достижения ещё более высоких вершин в вашей профессиональной деятельности.